Agenda Nieuws Gemeenschapscentrum Uitlenen van gemeentelijk materiaal Socio-cultureel verenigingsleven Beleidsplannen Cultuurraad Lokale kunstenaars Cultuurbrochures Weblinks Contact

Voorzitter


Dagelijks bestuur
Franšois Boddaert Waarnemer - Voorzitter IveBiC
Heidy Mampaey Voorzitter dagelijks bestuur
Erik Van Lierde Ondervoorzitter dagelijks bestuur
Vera Goris Waarnemer - Schepen van Cultuur Schelle
Joris Wachters Waarnemer - Schepen van Cultuur Hemiksem
Rob Mennes
Inge Cornelis 03.288.27.40 inge.cornelis@ivebic.be
Willy De Cleene
Patrick Lauwers
Zjos Meyvis
Eddy Van den bossche
Denise Van Eetveldt
Annie Van Laeken
Raf Van Brandt 03 288 27 30 directeur@academiehsn.be
Wouter Janssens
Els Vervaet Waarnemer - cultuurbeleidsco÷rdinator 03 871 98 59 els.vervaet(at)ivebic.be


Werkgroep cultuuraanbod
Erik Van Lierde Voorzitter werkgroep cultuuraanbod
Vera Goris Waarnemer - Schepen van Cultuur
Franšois Boddaert Waarnemer - Voorzitter IveBiC
Joris Wachters Waarnemer - Schepen van Cultuur
Inge Cornelis 03.288.27.40 inge.cornelis@ivebic.be
Michel Flies
Rob Mennes
Imelda Hensberge
Ludo Herwijn ludo.herwijn@hotmail.com
Lucas Huybrechts 0489 37 56 26 lucashuybrechts95@hotmail.com
Els Janssens
Wouter Janssens
Heidy Mampaey
Zjos Meyvis
Raf Van Brandt Academie voor Muziek en Woord H-S-N 03 288 27 30 directeur@academiehsn.be
Miel Van de Weyer
Katelijn Vander Meulen katelijn.vandermeulen@ivebic.be
Philippe Davin Medewerker cultuurdienst 03 871 98 55 philippe.davin@ivebic.be
Els Vervaet Waarnemer - Cultuurbeleidsco÷rdinator 03 871 98 59 els.vervaet(at)ivebic.be


Werkgroep erfgoed
Annie Van Laeken Voorzitter
Wouter Janssens Ondervoorzitter
Vera Goris Waarnemer - Schepen van Cultuur
Joris Wachters Waarnemer - Schepen van Cultuur
Franšois Boddaert Waarnemer
Rob Mennes
Willy De Cleene
Luc De Kock 03 887 51 83 luc.de.kock4@telenet.be
Johan Pieter Morel
Hendrik De Jong 0475 37 93 66 hendrik13pc@live.be
Harry Van Royen Erfgoed Rupel & klei 0485 75 99 23 harry@erfgoedrupel.be
Els Vervaet Waarnemer - cultuurbeleidsco÷rdinator 03 871 98 59 els.vervaet(at)ivebic.be
Inge Cornelis Bibliotheek Hemiksem-Schelle 03.288.27.40 inge.cornelis@ivebic.be


Werkgroep socio-cultureel verenigingsleven
Marleen Avonts KWB Hemiksem 0486 98 13 69 marleenavonts@telenet.be
Franšois Boddaert Waarnemer
Mouche Boon Zangkoor H. Familie Schelle
Guido Buschop Harmonie Verenigde Vrienden - Koninklijke Katholie
Petra Colaes Oudervereniging Gemeentelijke basisschool Schelle 0498 32 97 92 ovg.deklim@outlook.com
Katrien Colpaert Gezinsbond Hemiksem
Inge Cornelis Bibliotheek Hemiksem-Schelle 03.288.27.40 inge.cornelis@ivebic.be
Luc De Kock Heemrking Scella 03 887 51 83 luc.de.kock4@telenet.be
Simone Deleersnyder Femma Hemiksem
Leopoldine Dussart Kunstkring Schelle
Dirk Geirnaert Sint-Sebastiaansgilde Hemiksem
Vera Goris Waarnemer - Schepen van Cultuur
Jeanne Gys Davidsfonds
Filma Haerkens Toneelkring Poerlepotje 03 887 63 04 filma@telenet.be
Imelda Hensberge Creatief Atelier Hemiksem
Natalia Hermans Hobbyclub One Stroke Painting
Alfons Ielegems KWB H. Familie 0485 03 12 53 alfons.ielegems@telenet.be
Jacops Greet Bestuurslid Liberale vrouwen Hemiksem 0497 17 62 02 lvh2620@gmail.com
Monique Jacques Creatief Atelier
Rita Langhmans Curieus Schelle
Patrick Lauwers Koninklijk Harmonie Orkest Schelle
Leo Lostrie Percussieband Verenigde Vrienden (Pee Stoemp!) 0486 35 12 61 leo.lostrie@telenet.be
Heidy Mampaey VIVA SVV Schelle
Rob Mennes
Bart Robbroeckx KWB Schelle Leeft!
Karel Schits De Drie Merels
Frie Scholiers Secretaris - KAV Sint-Petrus-en- Paulus Schelle
Leo Siebens Pasar Hemiksem
Frieda Sleeubus Liberale Dames- en Juffersbond Schelle
Johan Van Asch Gezinsbond Schelle
Jozef Van Brusselen Kon. Fotokring Lich en Schaduw Hemiksem
Eddy Van den bossche Voorzitter - Kon. Fotogroep DAFOFI Schelle
Denise Van Eetveldt Zijkant - VIVA SVV Hemiksem
Evita Van Goethem Oudervereniging Sint-Lutgardis Schelle 03 459 90 77
0486 48 01 26
ouderraad@sint-lutgardis.be
Gaby Van Huygevoet Kantschool 03 877 60 25 gabyvanhuygevoet@gmail.com
Dirk Vercauteren Velt Zuid-Antwerpen 03 887 31 28
0476 44 19 60
dirk-vercauteren@skynet.be
Dirk Verstrepen Landelijke gilde Schelle-Hemiksem
Els Vervaet Waarnemer - cultuurbeleidsco÷rdinator 03 871 98 59 els.vervaet(at)ivebic.be
Nancy Vleminckx Koninkl. Ornithologische Vereniging De Kanarie-Hem 0496 37 19 95 nancy.vleminckx2@telenet.be
Bruno Wachters Gloria Vocalis
Ilse Wachters Natuurpunt Schelle
Joris Wachters Waarnemer - Schepen van Cultuur
Ruth Wilms Femma H. Familie Schelle